Stolní Krb Nerezový, černý

Stolní krb nerezový, černý

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bydlení a doplňky
Dodavatel:Jago
Cena:919 Kč
Stolní krb nerezový, černý 4,25 (85%) 21 hodnocení

Tento exkluzivní a elegantní přenosný krb dává vašemu domácímu dekoru zvláštní kouzlo. Sestavení a použití je velmi snadné. Krb nevyžaduje žádnou instalaci ani konstrukci, např. Žádný komín, ventilace, elektrické nebo plynové připojení, aby to fungovalo. Krbová skříň, hořák z nerezové oceli a nástroj na udušení plamene (zhášeč) jsou součástí dodávky. Technické údaje: celkové rozměry produktu: 20,7 x 20,7 x 29,5 cm (d x š x v) materiál: korozivzdorný a za studena válcovaný ocelový korpus s práškovým nástřikem barva: černá Obsah balení: 1 x krb


 • Kamna ocelová W5 5 kW
  Kamna ocelová W5 5 kW

  Krbová kamna na dřevo. Obsahují litinnový rošt, topeniště obložené šamotem a funkční popelník. Jsou vybaveny regulací přívodu vzduchu..

  2924.25 Kč
 • Krbová kamna ekonomik lux 5-7 kW šedá
  Krbová kamna ekonomik lux 5-7 kW šedá

  Moderní ocelovo-litinová krbová kamna Ekonomik Lux je interierový krb s vysokou mírou účinnosti a indexem tepelné účinnosti. Vzhledem k..

  3592.00 Kč
 • Kamna ekonomik LM 6-7 kW
  Kamna ekonomik LM 6-7 kW

  Moderní ocelovoá krbová kamna Ekonomik LM je interierový krb s vysokou mírou účinnosti a indexem tepelné účinnosti. Vzhledem k svému..

  2699.00 Kč
 • Krbová kamna P10 6,8 kW
  Krbová kamna P10 6,8 kW

  Krbová kamna P10 se mohou stát skutečnou ozdobou obývacího pokoje. Kamna jsou vyrobena z litiny, která dobře akumuluje a pomalu vydává teplo...

  7649.15 KčVybavení pro: Krbová kamna V sekci dům a zahrada | bydlení a doplňky | topení je možné objevit stolní krb nerezový, černý!
© 2021 Kontakt