CorbySport 56173 Celoobličejová Potápěčská Maska Junior

CorbySport 56173 Celoobličejová potápěčská maska junior

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:CorbySport
Cena:655 Kč
CorbySport 56173 Celoobličejová potápěčská maska junior 3,25 (65%) 28 hodnocení

Potápěčská celoobličejová maska se zabudovanýn šnorchlem je skvělým výrobkem pro potápění. Jedná se o novou koncepci potápěčské sady, která zakrývá i ústa plavce. To je výhodné zejména pro děti, které neumějí ještě držet šnorchl pevně v ústech. Maska umožňuje potápění pouze při hladině. Velkou výhodou je vyklenutý zorník, který umožňuje vidění takřka pod přímým úhlem - 180 °. V uzavřeném prostoru masky je možno dýchat nosem i ústy. Velká výhoda je, že nemůže dojít ke vdechnutí vody. Omezené množství vody, které se může do masky dostat, je možné vyfouknout výpustným ventilem ven při zvednutí hlavy nad hladinu. Speciální systém konstrukce šnorchlu zabudovaného do horní části masky zabraňuje průniku vody. Technické údaje: materiál silikon + tvrzené sklo perfektně padnoucí upínací systém složený ze dvou nastavitelných gumových pásků, které natahají za vlasy, umožňuje dokonalé držení masky na obličeji velikost S je vhodná pro děti a ženy s menším obličejem je možné si ověřit vhodnost masky změřením vzdálenosti od kořene nosu po bradu velikost S je vhodná při délce mezi 9 - 12 cm měření velikosti se provádí mimo nos, pouze jako přímá vzdálenost brady a kořene nosu potápění je doporučeno pouze do jednoho metru pod hladinu ve větších hloubkách může dojít k tlaku vody na masku, a tím i nepříjemnému tlaku na obličej barva: žlutá Obsah balení: 1 x celoobličejová potápěčská maska junior


 • INTEX 57533 Humr RIDE ON
  INTEX 57533 Humr RIDE ON

  Dětská hračka do vody na letní vodní radovánky pro malé plavce. Dětské lehátko ve tvaru humrao s držadly, které zpestří pobyt ve vodě..

  619 Kč
 • Marimex Skluzavka s přípojkou na vodu 3 m - zelená
  Marimex Skluzavka s přípojkou na vodu 3 m - zelená

  Kvalitní dětská skluzavka s přípojkou na vodu je vyrobena z pevného plastu. Přídavnou skluzavku je možné umístit k většině dětských..

  2290 KčVybavení pro: Potápěčské masky V sekci sport | vodní sporty | potápěčské vybavení je možné objevit corbysport 56173 celoobličejová potápěčská maska junior!
© 2021 Kontakt